AFA nagrada za Krojačevu školu i Tebe!

12. oktobar 2021.

Godinama smo posvećeni podršci mladih, žena, trudimo se da se nađemo svima koji prave prve korake u preduzetništvu ili ostvarenju svojih poslovnih zamisli.

Ove godine nas je AFA, Asocijacija za afirmaciju žena, prepoznala i nagradila za najagilniji pristup preduzetništvu. To znači da smo uspešno odgovarali poslovnim izazovima svih ovih godina i ovo priznanje nas učvršćuje u viziji da je u Srbiji sve moguće raditi na ispravan, fer, transparentan način. Uz puno strpljenja i istrajnost (ovaj deo nije vizija već činjenica).

Da, jesmo prilagodljivi, ali za to postoji jedan, nama najvažniji, razlog: Ti!

Svaki komentar, svaka sugestija, svaka reč, pitanje koje nam stigne, sve to slušamo, uvažavamo i razvijamo platformu za učenje koju voliš i na kojoj se osećaš sigurno.

Kada kažemo Ti, zaista mislimo na svakog našeg učenika. Na Milicu, Stefana, Kristiana, Mihaila, Tamaru, Mateju, na svakoga ponaosob. Jer da nema Tebe, ne bi bilo ni nas, a to bi bilo prilično tužno.

Čestitamo svima nama ovu lepu nagradu: BRAVO i HVALA!

* T je velikim slovom, poštujemo Te, a dobro se znamo za Vi.