Besplatni online kursevi na srpskom jeziku

13. jul 2018.

Mi smo škola u kojoj se nauči i to je već dobro utvrđeno. Pored toga, svakog dana temeljno istražujemo IT tržište i profesiju, te u skladu sa tim formiramo nove kurseve. Važno nam je da ostanemo mesto dobre obuke, a da naši učenici budu spremni za sve izazove web developmenta. I uvek uz našu podršku i nakon školovanja. Poverenje negujemo od početka.

A znate li da smo škola koja je omogućila besplatno učenje na srpskom jeziku? Na eLearning platformi Krojačeve škole u svakom trenutku možete upisati besplatni kurs, a učenje početi kada god želite. Kurs vam, naravno, ostaje zauvek. A znanje primenjivo u IT profesiji.

Besplatni kursevi na srpskom jeziku su:

Atom text-editor - ATOM je danas jedan od najpopularnijih text editora, a njegova lepota leži u jednostavnosti korišćenja i, povrh svega, mogućnosti da ga i korisnici nadograđuju. I besplatan je. Razvijen od strane GitHub kompanije, osluškuje zahteve i navike web developera. Kurs sadrži primere, testove, domaći zadatak, detaljne skripte.

Domen, hosting, cPanel - jednostavan i brz kurs o tome na koji zakupiti domen, hosting, kako se koristi cPanel, kreira poddomen, podiže sajt na server, kreiraju novi eMail nalozi. Namenjen je svakome ko želi da podigne svoj web sajt na internet: web dizajnerima, onima koji prave sajt u WordPressu ili koriste druge načine za kreiranje prezentacije.

WordPress-instalacija - naučićete kako da od svog računara napravite lokalni server, a zatim i instalirate WordPress na njemu. Jednostavno - da počnete sa radom u WordPress-u.

WordPress: Rad sa gotovom temom - kurs za rad sa gotovim temama: odabir, kupovina i instalacija teme. Očas posla do aktivnog web sajta.

Sada kada imate sve informacije, nemojte čekati da priložite uz svoj CV dodatne veštine. Dobijate ih potpuno besplatno, a preuzimate i sertifikat nakon svakog kursa.

Za sve ostalo nam možete pisati i pitati na info@krojacevaskola.com i 011 3162710.

I još nešto! Ponudu besplatnih kurseva ćemo uvek dopunjavati. Pratite nas!