WordPress - instalacija

WordPress online kurs. Nauči da ga instaliraš - praktično i lako.

2 11m 34s

Upiši kurs

Besplatno

Želiš da pokreneš svoj sajt u WordPress-u? Može!

WordPress trenutno pokreće oko 80 miliona sajtova širom sveta. Zašto i ti ne bi bio deo te zajednice?

Uz pomoć našeg besplatnog, detaljnog kursa naučićeš kako da od svog računara napraviš lokalni server, a zatim i instaliraš WordPress na njemu. Jednostavno - da počneš sa radom u WordPress-u.

Besplatno, praktično, lako saznaješ kako da se priključiš milionskoj WordPress populaciji.

2 Video lekcija 11m 34s

1 Instalacija 11m 34s
  • Uvod u instalaciju Pogledaj video
  • Instalacija na lokalnom serveru
  • KVIZ - WordPress - instalacija - 5 pitanja

Elvedin Šemsović

Kurs WordPress instalacija je bio jedno super iskustvo za mene. Apsolutno sve mi je bilo jasno i baš sam zadovoljan što sam naučio nešto novo. Sada mogu da počnem da kreiram moju prvu prezentaciju posvećenu fotografiji :) U narednom periodu ću iskoristiti ovu super šansu i za ostale kurseve koje imate.

Miloš Cvejić

Predavač (WordPress)