Dodeljena Infostudova stipendija za Krojačevu školu!

1. jul 2011.

U oštroj konkurenciji, među gotovo 400 prijavljenih kandidata, Infostudovu stipendiju za pohađanje Krojačeve škole web dizajna je osvojila Jelena Dasukidis iz Smedereva, aposolventkinja Fakulteta umetnosti i dizajna u Beogradu.

Stipendiju su Jeleni dodelili Ana Jovanović, izvršna direktorka Krojača i Stefan Salom, direktor razvoja Infostuda. Jelena će školu pohađati u jesenjem periodu i dobiće priliku da tajne zanata uči od priznatih web dizajnera i stekne potrebna znanja za dalje uspešno bavljenje web dizajnom.

Zahvaljujući velikoj kreativnosti i impresivnim biografijama, mogućnost da pohađaju Krojačevu školu web dizajna po 50% nižoj ceni školarine dobilo je još petoro učesnika konkursa koji su se našli u najužem izboru stručnog žirija, sastavljenog od predstavnika Infostuda i Krojača.

Verujemo da će Jelena i ostali stipendisti postati nove zvezde web dizajn neba.

Čestitamo i dobro došli!