Dragocena iskustva majstora zanata - Milan Radonjić

14. mart 2018.

Razvojni put našeg nekadašnjeg učenika Milana Radonjića je za svaku pohvalu. Nakon formalnog obrazovanja za inženjera računarskih tehnologija, postaje student saradnik, zatim uspešno završava web dizajn u Krojačevoj školi radeći na važnom projektu, nastavlja sa radom i odlučuje da se dodatno obrazuje u Italiji i Holandiji. Paralelno se bavio frontendom, a sada radi kao programer u jednoj uspešnoj kompaniji.

Milan je pristao da nesebično prenese znanja i iskustva našim sadašnjim učenicima web dizajna i frontenda. Pričao je o počecima, preprekama na koje je nailazio, mogućim nesporazumima sa klijentima, ali i o napredovanju, usavršavanju. Kako je i sam rekao, učenje na tuđim iskustvima je mnogo pametniji izbor. :)

Eto, takve učenike imamo. Predane, odgovorne, pametne i vredne. One koji su profesiju shvatili na pravi način i ne prestaju da uče. I one koji nam se uvek vraćaju rado i sa osmehom.