Green Design poklanja učenicima Krojačeve škole

15. jun 2011.

Green Design, najznačajniji domaći dizajnerski portal, svim sadašnjim i nekadašnjim učenicima Krojačeve škole omogućio je BESPLATNU DODATNU godinu Premium članarine, tako da za vas članarina od 799,00 dinara važi DVE godine umesto jedne.

Zahavljujući saradnji Krojačeve škole i Green Design-a našim učenicima i budućim web dizajnerima omogućen je lakši put do klijenta i promocija na uticajnom dizajnerskom portalu.

Šta je Green Design?

Jedinstveni regionalni koncept i vodeći dizajn portal u Srbiji koji spaja dizajnere i klijente. Dizajnerima nudi učešće u konkursima, predstavljanje radova i formiranje portfolija. U nekoliko reči - put do vašeg klijenta.

Šta je Premium članarina?

Premium godišnja članarina omogućava prezentovanje više od pet (5) radova u okviru svog portfolija, učestvovanje na garantovanim konkursima, kao i dobijanje besplatnog sertifikata o pobedi na garantovanim konkursima.

Posetite: www.greendesign.rs