Grejemo stolice i hladne dane učenjem - počela obuka za 41. klasu web dizajnera

21. septembar 2017.

I njima i nama je ova letnja pauza, čini se, predugo trajala. Klasa je već u junu bila skoro puna, a znate kako je to kada nešto novo čekate. Neizvesnost, izazov, motivacija i želja da što pre počnete.

Došli su 18. septembra, radoznali i raspoloženi. Među njima imamo jednu profesorku engleskog jezika, jednu inženjerku železnica, čak i slikara. Grupa nikad raznovrsnijih mladih ljudi koji žele da uče, budu bolji, uspešniji, kvalitetniji. Već vidimo da će se u učionici vredno raditi.

Upoznajemo vas sa Lanom, Andrijom, Marinom, Stefanom, Lukom, Dušanom i Katarinom. A njihove uspehe ćemo beležiti, napredak pratiti i o tome vas obavestiti kada počne praktičan rad za klijenta.

U iščekivanju 42. klase 2. oktobra, upisujemo i nove. Škola nastavlja punom parom i čeka učenike, decembarske i januarske. Pogledajte naredne termine, pitajte nas sve što vas interesuje, mejlom info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710. Znate da se kod nas mesta brzo popune.

Vidimo se u Nikolaja Ostrovskog 3.