Intervju sa Anom Jovanović za portal Enformel.com

16. april 2015.

Direktorka Kojačeve škole, Ana Jovanović, govorila je za portal Enformel, koji širi informacije i znanje o savremenim trendovima u oblasti biznisa i marketinga.

U intervjuu sa Anom možete saznati koje su, po njenom mišljenu i dosadašnjim iskustvima, prednosti i mane preduzetništva u Srbiji i da li je bolje biti preduzetnik ili frilenser.

Govorila je o osnivanju i radu Krojača i Krojačeve škole, o web dizajnu i PHP programiranju nekada i danas, kao i o šansama koje otvaraju znanja iz ovih oblasti.

Šta je to što sajt treba da poseduje da bi bio posećen; da li su klijenti spremni da ulože u internet marketing.

Krojačeva škola upravo je pokrenula novu obuku Content Manager, pa se Ana osvrnula i na to koliko je bitan način kreiranja sadržaja koji će privlačiti posetioce i kako da kompanije nastupe na webu i društvenim mrežama.

Detaljan intervju sa Anom možete čuti putem ovog linka.