Kako počinjemo novu školsku godinu? Šta smo spremili, a šta promenili?

10. septembar 2015.

Napunili smo dvadeset devetu i tridesetu ranije nego što smo očekivali.

Telefoni su zvonili, mi smo rado odgovarali na pitanja, skoro svakog dana se upoznavali sa novim ljudima i sve se odigralo vrlo brzo. Već u julu, bili smo spremni za septembar i oktobar.

Malo smo se odmorili, osvežili programe, uredili prostor, pripremili sveske, naoštrili olovke i sada nas od polaska dvadeset i devete klase dele samo dva dana, dok trideseta spremno čeka 5. oktobar, kada će sesti u školske klupe.

Oni koji već znaju odgovore na pitanja zašto Krojačeva škola, rezervisali su mesta u decembarskoj klasi, za koju je upis u toku, a sudeći po pozivima i interesovanju, biće popunjena vrlo skoro.

Tu su i naši web dizajneri koje je teško zaustaviti u učenju i usavršavanju. Ponovo će biti u učionici, ali sada vikendima, jer 19. septembra počinje još jedna WordPress obuka.

Jesenje vikende obogatićemo i dobrim sadržajem kroz obuku Marketing nije bauk koja počinje 10. oktobra.

Nova školska godina za nas uveliko traje i tu smo da odgovorimo na sva pitanja koja nam budući učenici mogu postaviti mejlom ili telefonom 011 3162 710 i 069 200 30 20.

Tim Krojačeve škole