"Kako se danas postaje, ostaje i razvija lider?", razgovaramo u junskoj Krojačnici znanja

26. maj 2021.

Krojačnica znanja je novi serijal besplatnih webinara u organizaciji Krojačeve škole. Razgovaramo sa stručnjacima iz oblasti roditeljstva, poslovnih veština, marketinga, IT-a, psihološke ravnoteže, a nova tema za koju imamo veliki broj upita je: "Kako se postaje, ostaje i razvija lider?"

Termin: Sreda 2. jun od 15 časova.

Prijave su otvorene do ponoći 1. juna, prijavite se ovde.

Predavači: Milica Novkov, direktorka TIM Centra i Sonja Ćetković, direktorka Poslovi.Infostud

Moderatori, dobri i nežni domaćini: Ana Jovanović, direktor Krojačeve škole i
Ivana Jančić, menadžer za razvoj biznisa Krojačeve škole.

O temi: Bilo koje veličine da je tim, bilo kojom industrijom da se bavite kada zauzmete lidersku ulogu, odmah ste svesni odgovornosti i izazova koje idu sa njom.

Pitanja koje se nameću u tim izazovnim situacijama su:

• Da li se lider rađa ili može i da se razvije?
  • Koje su ključne veštine dobrog lidera?
  • Kako motivisati i sebe i tim u teškim momentima?
  • Kako istrajati i zadržati energiju i optimizam lidera?

Na ova pitanja odgovara Milica Novkov iz TIM Centra koja se preko 15 godina bavi razvojem i podrškom lidera kroz treninge i coaching. Sa njom će biti i uspešna liderka Sonja Ćetković, direktorka Poslovi.Infostud, koja će podeliti svoje stavove i iskustva na ovu temu.

"Krojačnica znanja" odgovara na vaša pitanja i pruža konkretne alate za primenu novih znanja i veština.

Vidimo se!