Kako se malim koracima ostvaruju velike želje? Čestitamo trideset i prvoj klasi!

18. mart 2016.

Učenici trideset i prve klase škole web dizajna krenuli su na obuku krajem prošle godine.

Kažu da su praznične dane proveli vežbajući HTML i CSS. Sudeći po zadacima koje su rešavali, ne sumnjamo da su slobodno vreme iskoristili na pravi način.

Zaista su Dragana, Tanja, Stefan, Aleksandar, Saša i Vladimir dali sve od sebe tokom obuke. Bili su strpljivi na časovima i nisu dozvolili da im bilo šta skrene pažnju sa jasnog cilja koji su sebi postavili.

Posebno smo ponosni što su već kao novi web dizajneri pokazali veliku odgovornost.

U okviru projekta Sjaj neba weba sarađivali su sa Anom Ilić i uskoro će biti predstavljen sajt Pod svetlom istine, koji je napravljen uz njihovo veliko zalaganje i u saradnji sa Green Design-om i kompanijom Ninet.

Sada naša klasa 31 ima i sertifikate. Mi im čestitamo!

Nadamo se da će ih prvi projekat na kome su radili motivisati i podsećati da je uz jaku volju i vedar duh moguće ostvariti želje i savladati prepreke, kakve god da su.