Krojačeva škola podržala je 16. međunarodni akademski seminar

30. jul 2019.

Nedavno nam je ukazana prilika i čast da podržimo 16. međunarodni akademski seminar.

Otvaranje Seminara održano je u svečanoj sali Tehnološko - metaluškog fakulteta. Prilikom ceremonije svečanog otvaranja, učesnicima su bili dodeljeni poklon paketi dobrodošlice, među kojima je bila tradicionalna Srpska kutija, pažljivo pripremljena za ovu priliku.
Po rečima organizatora Seminara, učesnici su bili oduševljeni dizajnom i sadržajem kutije, što nas posebno raduje.

Međutim, najvažnije je da smo pružili podršku znanju i obrazovanju. Jer to je naša misija - da znanjem i učenjem zajedno sa saradnicima i učenicima ostvarujemo ciljeve.

Još jedno veliko hvala organizatorima Seminara na ukazanoj prilici i sa punim pravom možemo reći privilegiji da budemo deo ove manifestacije.