Krojačeva škola učesnik ciklusa radionica u organizaciji Privredne komore Srbije

6. maj 2019.

Privredna komora Srbije - Privredna komora Beograda organizuju Demonstracioni ciklus radionica

"Upotreba digitalnih marketing alata u poslovanju mikro, malih i srednjih preduzeća i preduzetnika."

Predavači u okviru prvog dela ciklusa radionica biće Predrag Milićević, rukovodilac Sektora marketinga i komunikacija u RNIDS i Svetomir Jovanović, direktor razvoja i osnivač Krojačeve škole.

Šta sve treba da znam pre nego što krenem u web avanturu? naziv je radionice koju će Svetomir Jovanović održati 11. maja sa početkom u 12 časova.

U višečasovnoj radionici učesnici će kroz predavanja, iskustvo iz prakse i praktične primere saznati šta je sve neophodno za pripremu i kreiranje prvog web sajta ili unapređenje postojećeg.

Šta se nudi na tržištu web razvoja i koliko košta? Kako izabrati CMS platformu i pravog partnera? Kako angažovati zaposlene i šta je moguće uraditi samostalno?

Primeri koz prezentaciju sajta Krojačeve škole, koncept i troškove razvoja.

Cilj Demonstracionog ciklusa je da vlasnici mikro, malih i srednjih preduzeća steknu osnovni nivo znanja i upotrebe digitalnih i marketing alata u poslovanju.

Višečasovne intenzivne radionice održavaće se jednom nedeljno kroz osam modula. Vođene su od strane vrhunskih stručnjaka i predavača specijalizovanih za digitalni marketing:

• Milan Grujić – Direktor i vlasnik marketinške agencije Infinite Media Group (IMG)
  • Svetozar Krunić – Head of User Acquisition u kompaniji Active Collab
  • Snežana Marković - vlasnica agencije ŽMK; copywriter, Brand & Content konsultant
  • Sonja Jovović - vlasnik agencije Profy Multi Media
  • Martina Anđelković – vlasnik agencije Snajka de madre
  • Vladimir Ćuk – Analytics & Performance Marketing Lead u agenciji Wireless media

Broj mesta za učešće na Demonstracionom ciklusu radionica je ograničen. Prijava je isključivo na sajtu Privredne komore Beograda.

Vidimo se 11. maja!