Muzičke vesti iz škole - pevamo i stvaramo jer je klijent 39. klase bend Dea Dia

9. jun 2017.

Najozbiljniji poduhvat učenika u našoj školi je upravo ovaj - projekat Sjaj neba weba kroz koji oni prolaze realne situacije u kojima se nalazi svaki web dizajner. Narednih dana izrađuju sajt za klijenta a učionica škole postaje njihova kancelarija.

Zadatak je i kreativan i uzbudljiv ali i zahtevan. Jer, prvi put u Krojačevoj školi klijent učenika je muzički bend. Julijana i Svetlana, pevačice benda Dea Dia, su se predstavile i rekle im kako njihov sajt treba da izgleda. Ozbiljno su se pripremile i dale našim učenicima prave smernice.

Idejna rešenja su već stigla a koje će odabrati, ostaje da sačekamo nekoliko dana. A tada svi zajedno postaju pravi poslovni tim, njihov klijent dobija sajt a oni važnu referencu.

Uz muziku je lakše i lepše. Želimo im da im tako protekne i prvi poduhvat u svetu web dizajna.