Nema nazad! Ili SVE ili ništa!

6. oktobar 2016.

Mi smo odlučili da bude SVE.

A to SVE ovog puta je namenjeno budućim PHP programerima Krojačeve škole. Odlučili smo da jesenja grupa bude prva koja će raditi po novom programu jer sada znamo da možemo napraviti odličan PHP kadar koji se brzo zapošljava. Novo je:

*Unapredili smo program i uveli nove oblasti u obuku za PHP.

Zaista unapredili. Mislili smo i na učenike i na poslodavce.

Nove oblasti su: PHPUnit, najpoznatiji framework za testiranje PHP aplikacija; Frameworks, upoznavanje sa Symfony i Laravelom. Koristimo Laravel Eloquent u praktičnom radu; Twig, popularni Template engine za PHP; kreiranje virtuelnog servera; Git Version Control System koji se koristi u svakodnevnici za razvoj mnogobrojnih projekata.

*Obuka traje duže!

Povećali smo fond časova i sada obuka traje 12 nedelja, 240 časova. Tempo je naporan, priznajemo. Svaki radni dan po 4 školska časa. Opravdano. Naučićete i postati PHP programer.

*Cena časa je ostala ista!

Iako će vam delovati da je ukupna cena veća, cena časa je i dalje ista. Još uvek važi popust za nekadašnje Krojačeve učenike.

*Da li ti je znanje iz Krojačeve škole pomoglo da se zaposliš?

„Naravno da jeste, ne samo da nađem posao nego i da dobijem veću platu u startu.”
Aleksandar Gubečka, učenik PHP3 klase. Posle Krojačeve PHP obuke radio u kompanijama EutelNet i Conda IT.

Petoro budućih programera je već upisalo PHP obuku, ostalo je još samo TRI mesta!

I zato pozovite 0113162710 i upišite školu PHP programiranja danas.

Nova obuka za PHP počinje 21. novembra, smena od 12.00 časova. Zatražite detaljniji program obuke i rezervišite mesto nainfo@krojacevaskola.com.