NOVO! Krojačnica znanja: Dete ne sarađuje. A vi?

16. mart 2021.

Krojačnica znanja je novi serijal besplatnih webinara u organizaciji Krojačeve škole. Razgovaramo sa stručnjacima iz oblasti roditeljstva, poslovnih veština, marketinga, IT-a, mentalnog znanja, a prva tema koja je prepoznata kao veoma važna u današnje vreme izazova je RODITELJSTVO, odnosno "Razumemo, dete ne sarađuje. A vi?"

Termin: 25. mart od 15 časova

Prijave su otvorene do ponoći 24. marta, prijavite se ovde.

Predavač: Šta je do nas i kako možemo da podstaknemo saradljivost pričaće nam Jelena Marušić, psiholog i savetnik za roditelje, osnivač Kompas vaspitanja.

Moderatori, dobri i nežni domaćini: Ana Jovanović, direktor Krojačeve škole i
Ivana Jančić, menadžer za razvoj biznisa Krojačeve škole.

O temi: Neretko je slučaj da roditelji izjave da njihovo dete ne želi da sarađuje. Međutim, potrebno je sagledati obe strane. Zbog nedostatka vremena, obaveza na poslu, stava roditelja da dete mora da posluša i puno još razloga, dolazi do konflikta sa detetom.

Da li vam je poznata situacija da vas dete gleda u oči i uradi upravo suprotno od onoga šta ste rekli? Kako roditelj podstakne dete da se ponaša da ovakav način? Zašto nas dete ne posluša? Koja to uverenja bude kod roditelja strogost i kontrolu?

"Krojačnica znanja" odgovara na vaša pitanja i pruža konkretne alate za primenu novih znanja i veština.

I još jedan poziv na akciju, za pozitivno roditeljstvo i porodičnu harmoniju: prijavite se ovde.