NOVO - Škola PHP programiranja! Upis u toku za buduće PHP programere

4. mart 2013.

Zbog velikog interesovanja naših učenika, kao i svih onih koji žele da se školuju za jedno od najtraženijih zanimanja današnjice, Krojačeva škola je osnovala još jedan smer - Škola PHP programiranja.

Nastavljamo sa dobrim i proverenim konceptom obuke: naučićete PHP po programu koji je razvijan u strogo kontrolisanim uslovima kako biste dobili čvrstu osnovu za dalji napredak - bez improvizacije i praznog hoda.

U skladu sa našim najvažnijim zadatkom, a to je da pružimo celovito znanje, bez deljenja na nivoe, u četvrtu godinu Krojačeve škole ulazimo sa ciljem da obučavamo buduće odlične programere.

Kada završite obuku u Krojačevoj školi bićete osposobljeni da samostalno napravite svoj CMS (Content Management System), odnosno znaćete osnove web razvoja koji čine izradu jednostavnog CMS-a i njegovo povezivanje sa web sajtom. Takođe, poznavajući PHP i MySQL moći ćete, pored svog CMS-a, da radite na razvoju i drugih CMS projekata.

Znanje i iskustvo vam prenose Krojačevi web developeri i Krojačevi stručni saradnici. Škola PHP-a traje 10 nedelja, nastava se odvija svakog radnog dana (200 časova), a u toku je upis u majsku klasu.

Za dodatne informacije pozovite 011 3162 710 i posetite stranu: Škola PHP programiranja.