Novosti u programu Krojačeve škole – ostajemo mesto dobre obuke

9. decembar 2014.

Novine kojima smo poslednjih meseci osvežili program su:

Copywriting – kako bi sadržaji ličnih web prezentacija naših učenika bili još kvalitetniji. Pored pisanja za portfolio sajtove, učenici na času dobijaju uputstva i na šta treba da obrate pažnju kada je sadržaj klijentovog sajta u pitanju.

Saveti HR stručnjaka - kako napisati dobar CV. Korisno uputstvo koje će olakšati pisanje radne biografije svima koji učestvuju na konkursima za posao.

PhpStorm – jedan od najboljih softvera za programiranje i kodiranje, koji omogućava laku komunikaciju sa serverom sa izuzetnom podrškom u pisanju kôda.

Uveliko radimo i na projektu koji mnogi od vas očekuju, ostalo je još nekoliko koraka do početka.

I za sve to vreme, upis traje, prijave pristižu, a za više informacija i rezervaciju mesta možete nam se obratiti na:

info@krojacevaskola.com ili 011 3162 710.