ONAJ web dizajn sada je online!

16. novembar 2018.

ONAJ koji je mnogima promenio život.
Obuka zbog koje smo pravili liste čekanja od januara do septembra.

Zbog koje su se učenici selili iz drugih mesta u Beograd da bi je završili i dobili sertifikat.
Stvarala je nove poslovne prilike. Pokrenula ljude da otvore svoje firme.

ONAJ web dizajn koji su neki porodično upisivali. Jer su kasnije zajedno radili na projektima.
Časovi koje je bilo šteta propustiti. Lekcije koje nisu lake, ali mnogo vrede sa svim zadacima, vežbanjima, skriptama i kvizovima.

ONAJ savršeni web dizajn, kako učenici kažu, pa nacrtaju srce i smajlija da se vidi koliko ga vole.

Prepreka za učenje više nema, a nema ni opravdanja ako zaista hoćeš da postaneš web dizajner!

Nakon skoro 10 godina iskustva iz učionice napravili smo ONLINE WEB DIZAJN KURS.

Sveobuhvatno znanje koje se moglo steći samo u Krojačevoj školi sada je dostupno svima.

Znanje koje ćeš steći nije isto. Biće bolje ako ozbiljno učiš i daš sve od sebe.

Zato što su predavači isti, metodologija je ista, program je obimniji (jer tako hoćemo, a i može nam se).
Sertifikat* je jednako vredan.

*Neki ovaj sertifikat smatraju prestižnim i posebno cenjenim. E, taj ćeš dobiti kad naučiš.

Cena? Nikad nije bila niža, a neće ni biti!

Dakle, ONAJ web dizajn nakon koga nam se učenici javljaju iz drugih delova Evrope i sveta i zahvaljuju što smo im promenili život. Sada je online! I dostupan svima!

Evo, pokušavamo da ti stavimo do znanja koliko smo uzbuđeni! Jer to nije bilo koja obuka, već ona najtraženija i najvoljenija.

Upiši ako želiš da postaneš pravi, dobar i vredan web dizajner.

Pssssst! ONAJ web dizajn zbog koga su se neki ludo zaljubljivali i voleli - sada je online!