Otvorena učionica Krojačeve škole na CE&HA sajmu od 1. do 4. oktobra

29. septembar 2015.

Zavirite u učionicu Krojačeve škole!

Imate priliku da tokom trajanja CE&HA sajma budete deo škole u kojoj se nauči.

Očekuju vas zanimljive radionice, mnogo novih i korisnih informacija iz sveta novih tehnologija.

Upoznajte predavače i čitav tim Krojačeve škole. Osetite energiju koju pokreću znanje, iskustvo i želja da svet weba bude kvalitetniji.

Svakog dana Sajma, predavači i saradnici Krojačeve škole biće u hali 1A.

Kroz razgovor, testove, primere i savete, rešite dilemu: jeste li spremni da započenete karijeru web dizajnera, PHP programera, WordPress developera, content menadžera ili je pravo vreme da pokrenete sopstveni biznis.

Raspored i termini radionica:

Četvrtak, 1. oktobar od 12 do 14h

Zašto je više od 75 miliona korisnika izabralo Wordpress?

Kome je radionica namenjena?

• Svima kojima je potrebna kvalitetna web prezentacija, a još uvek nisu upoznati sa karakteristikama i prednostima sajtova koji su rađeni u WordPress-u.
  • Web dizajnerima koji žele da unaprede svoj rad i obezbede veći broj klijenata.

Predavač - Jovanka Uljarević

Petak, 2. oktobar od 12 do 14 i od 16 do 18h

Kako content marketing menja pravila igre u biznisu?

Tokom radionice saznaćete:

• Šta je content marketing i zašto je sadržaj kralj?
  • Koji je najmoćniji način kreiranja dobrog sadržaja?
  • Kako kvalitetan sadržaj utiče na željeno ponašanje kupca?

Predavač - Vladimir Miletić

Subota, 3. oktobar od 12 do 13h

Da li je online učenje uspešno? Prednosti, nedostaci, trendovi i budućnost online učenja

Na radionici ćete moći da:

• Uočite razliku između tradicionalnog i online učenja.
  • Sagledate prednosti i nedostatke online učenja.
  • Saznate kakva je budućnost online učenja.
  • Vidite kako učenje na daljinu funkcioniše u svetu.

Da li ste spremni za biznis ili ste sve pogrešno postavili?

Radonica je namenjena frilenserima, vlasnicima mikro, malih i srednjih preduzeća, svima koji pokreću sopstveni biznis i onima koji žele da ga razviju.

Predavač - Ana Jovanović

Od 15 do 18h

Zašto sam izabrao da budem web dizajner?

Radionica je namenjena svima koji žele da postanu web dizajneri, kao i onima koji su na samom početku bavljenja web dizajnom.

Predavači su: Miloš Zbiljić, Miloš Cvejić i Nenad Ignjatović, web dizajneri, bivši učenici Krojačeve škole koji su završili obuku za web dizajn u Krojačevoj školi i tokom obuke pokazali značajne rezultate.

Nedelja, 4. 10. od 14 do 16h

Budi freelancer (frilenser)! Ostvari pravo - saznaj i promeni

• Kakva je definicija freelancinga i kako se on uklapa u postojeće propise u Srbiji?
  • Koji oblik obavljanja delatnosti po srpskim propisima se smatra freelancingom?

Postoje propisi i zakoni koji se možda ne sprovode uvek, ali ti imaš pravo da znaš za njih, da budeš obavešten i da druge obavestiš.

Predavači - Jasmina Kosovac Dragić i Aleksandra Adašević