Poklanjamo znanje - a sada i doslovno

6. jun 2017.

Kada govorimo o tome kako naši predavači Marko, Danilo, Bojan i Miloš nesebično prenose i daju znanje učenicima, mislimo na to kako se svim srcem trude da se gradivo savlada, da se oblasti lako prevaziđu, ali i da motivišu kada ima poteškoća.

Takođe, svi oni su se isto toliko trudili praveći online kurseve za sve one učenike koji nisu u mogućnosti da uče sa njima u učionici.

Jer, to je misija Krojačeve škole - davanje sveobuhvatnog znanja, dostupnog za sve. Znamo koliko je važno da se ona stalno dopunjuju i zato:

Poklanjamo znanje! :)

Za sve koji upišu JavaSript do 15. avgusta poklanjamo online HTML i CSS kurseve.

Da znaš više i da se dobro pripremiš za školu koja počinje na jesen.

Za sve dodatne informacije-javite nam se. Broj telefona je 011 3162 710, mejl je info@krojacevaskola.com, a mi smo u Nikolaja Ostrovskog 3.