Potvrđeno poverenje – još jedna obuka za zaposlene iz kompanije Ringier Axel Springer

23. januar 2017.

Još jedan tim dizajnera zaposlenih u kompaniji Ringier Axel Springer odlučio se za usavršavanje znanja u Krojačevoj školi.

Početkom prethodne godine kreirali smo poseban program obuke za izradu HTML5 responsive banera i uspešno obučili jednu grupu dizajnera.

Primenjeno znanje bilo je dovoljna preporuka da nam kompanija Ringier Axel Springer ponovo pokloni poverenje i pošalje još jednu grupu svojih zaposlenih na stručno usavršavanje.

Milica, Čarna, Ognjen i Milan zaista u bili vredni i posvećeni obuci. Tri puta nedeljno dolazili su iz kancelarije na časove pa se onda vraćali na posao. I tako skoro tri meseca.

Međutim, kažu da je znanje koje su stekli bilo vredno truda. Uz naše predavače su za kratko vreme savladali oblasti koje bi samostalno učili mnogo duže i sve bi izgledalo komplikovanije.

Uskoro ćemo videti rezultate njihovog učenja, a kao i uvek, tim Krojačeve škole biće uz njih da im pruži podršku, odgovori na pitanja i pruži korisne savete.