Potvrdili ste: Online učenje je novi način odmora

3. jun 2019.

Tokom prethodnih nedelja naučili smo mnogo!

Ovoga puta ne iz naših online kurseva, već iz onoga što ste nam vi pokazali.

Saznali smo da kupujete online kurseve da biste učili na odmoru.

Evo i zbog čega:

• Zato što volite da učite, a tokom radnih dana nemate dovoljno vremena.

• Online učenje vam je dostupno gde god da ste i u bilo koje doba dana. Zašto onda da ne iskoristite privilegiju 21. veka?

• Želite produktivan odmor. Osećate se lepo i ispunjeno kada naučite nešto novo.

• Uživate u razvijanju intertesovanja i znanja, a odmor je za uživanje.

• Birate oblasti za učenje koje će vam pomoći da napredujete u poslu ili privatnom životu.

• Imate planove nakon odmora za koje vam je potrebno znanje koje pružaju naši online kursevi.

• Želite da dobijete nove sertifikate i na taj način povećate šansu za pronalaženje posla ili napredovanje u sadašnjoj kompaniji.

• Vreme kada ste odmorni i relaksirani najbolje je da iskoristite za sticanje novih znanja bez ikakvog pritiska. Radite samo ono što želite.

• Oduševljeni ste što vas naši kursevi vremenski ne ograničavaju. Čak i ako ne stignete da ih odslušate na odmoru, zauvek su vaši. Možete da učite kasnije.

• Dok učite, razvijate nove ideje koje su ostvarive.

• Dobar je osećaj da ćete se sa odmora vratiti kao novi.

Koji bi bio tvoj razlog za učenje tokom odmora?

Ako želiš, možeš da upišeš online kurs i da sebi postaviš dobar izazov: nauči nešto novo za vreme godišnjeg odmora. Osećaj je fenomenalan, tvrdimo iz iskustva!

Pogledaj online kurseve na akciji. Videćeš da možeš da stekneš znanje, a da pritom ne potrošiš mnogo novca. Ostaće ti dovoljno za kafu, koktel i suvenir sa odmora.

Prati pravila modernog doba! Nauči nešto novo u slobodno vreme!

Tu smo da ti pomognemo da pre odmora izabereš online kurs i prepustiš se učenju!

Tvoja Krojačeva škola