Predavanje o primeni tehnologija responsive web dizajna za JP Pošta Srbije u Krojačevoj školi

13. oktobar 2016.

U okviru Trening centra Krojačeve škole nedavno je počelo Predavanje o primeni tehnologija responsive web dizajna za JP Pošta Srbije.

U skladu sa principima forimiranja obuka za firme, program ovog Predavanja u potpunosti je prilagođen zahtevima i ciljevima kompanije koja nam je ukazala poverenje.

Dinamika nastave formirana je prema sa zahtevima polaznika kojima je, s obzirom na brzi razvoj i konstantnu promenu web tehnologija, neophodno stručno usavršavanje.

Krojačeva škola do sada je realizovala stručne obuke za: Ministarstvo odbrane Republike Srbije, Ringier Axel Springer, AD Politika, Limundo, UMS, Travelland, Vertical Media, All in One Copy Center, Daxcell...

Dodatne informacije o programima za stručne obuke zaposlenih možete dobiti telefonom 011 3162 710 ili mejlom info@krojacevaskola.com.