Slavimo 10. rođendan! I imamo poklon za tebe

9. novembar 2020.

Kako san pretvoriti u stvarnost VS. muka stvara genijalna rešenja

Ali, prvo POKLON!

Uz promo kod 10GOD dobićeš 40% DODATNOG popusta na sve kurseve koje upišeš.
DODATNI popust znači da važi i za one kurseve koji su već na akciji i te cene se umanjuju za 40%.

Klikni na www.krojacevaskola.com/kursevi i upiši kurseve sa DODATNIM popustom (akcenat je na "dodatni").

Davne 2010. godine IT kompanija Krojač tragala je za dobrim web dizajnerima. Kao i danas, nije ih bilo u dovoljnom broju. Odlučili smo da otvorimo školu i tako stvaramo kadar za potrebe IT scene.

Skoro niko nije delio našu viziju, mislili su da na taj način stvaramo sopstvenu konkurenciju. A mi smo znali da stvaramo obrazac koji danas koriste gotovo sve veće kompanije.

Vrata učionice delila su naš razvojni tim od budućih web dizajnera. Mogli su da stiču znanje i saznaju kako u praksi funkcioniše jedna IT kompanija.

Prvu klasu je činilo 6 učenika (volimo vas!), a do kraja godine smo upisali 7. i 8. klasu.

Deo obuke je bio i pravljenje web sajta za poznatog klijenta, pa su tako učenici sticali znanje, ali i praksu i žive reference.

Svi naši koraci su obojeni osmehom, a naš prostor životom.

Rođendanska zabava i akcija traju 10 dana, do 19. novembra - pridruži nam se!