Slovci se uskoro predstavljaju na sajtu. Počeli su radovi u učionici klase 38

27. mart 2017.

Slovci su pisci, novinari, scenaristi, književnici, lektori, blogeri, kopirajteri i kažu da su internet zavisnici.

Imaju ideju da pisanjem i razvijanjem sadržaja kreiraju priču koja prenosi poruku i okuplja ljude sličnih interesovanja. Povezuju ponudu i potražnju usluga i proizvoda u online svetu, ali ne u superlativima i sa mnogo reči, već kroz jasnu i efektnu komunikaciju.

Da bi sve što su zamislili bolje funkcionisalo i bilo predstavljeno na pravi način, Slovcima je potreban sajt. Zato su poklonili poverenje budućim web dizajnerima Krojačeve škole.

Kao što pravila saradnje sa klijentom nalažu, svaki učenik klase 38 napraviće idejno rešenje koje odgovara zahtevima i rađeno je u skladu sa dostavljenim materijalom.

Kada klijent izabere idejno rešenje, počinje najzanimljiviji deo obuke. Učionica Krojačeve škole postaje prava mala kancelarija.

Predavači će učenicima dati zadatke i rokove, a kroz timski rad i organizaciju najbolje će se videti snalažljivost, znanje i odgovornost budućih web dizajnera.

Strpljivo čekamo rezultat rada naših polaznika koji će stvoriti pravo mesto za nove tekstove i priče Slovaca.