Specijalizovana obuka za zaposlene iz kompanije Ringier Axel Springer

15. mart 2016.

Prethodnih meseci u Krojačevoj školi je u prepodnevnim časovima realizovana obuka za zaposlene iz kompanije Ringier Axel Springer.

Pripremi plana i programa ove Specijalizovane obuke za izradu HTML5 responsive banera prethodio je razgovor sa stručnim timom i sagledavanje potreba kompanije.

Nakon usaglašavanja gradiva sa zahtevima stručnog usavršavanja, polaznici Marko, Nenad i Mihailo su u okviru 40 časova proverili svoje dosadašnje veštine, unapredili znanje i dobili sertifikate.

Trudili smo se da tokom obuke i saradnje sa zaposlenima opravdamo poverenje koje nam je ukazala kompanija Ringier, a da smo u tome uspeli, pokazuju utisci polaznika:

„Četrdeset časova provedenih u Krojačevoj školi zaista su bili zanimljivi. Pokrili smo širok spektar iz oblasti HTML-a i stekli dodatna znanja koja ćemo koristiti u daljem radu. Stručni kadar i visok profesionalizam u radu u ovoj školi zaslužuju svaku preporuku.“

Nenad Točilovac, Ringier Axel Springer