Šta je to ONLINE kurs? Po čemu se razlikuju Krojačevi online kursevi?

4. novembar 2019.

Važno je gde učiš, a Krojačeva platforma za online učenje je od struke nagrađivana, a od strane učenika - obožavana. Sve je podređeno tebi, a naš zadatak je da ti učenje bude uživanje.

Znate koja pitanja često dobijamo?

• Da li ću materijal dobiti na CD-u?

NE! Većina današnjih računara ni nema mesto za CD.
Mi smo PRAVA online škola i sve što ti je potrebno za učenje je online, potrebna ti je samo sigurna internet konekcija.

Svi naši kursevi su već snimljeni i postavljeni na našu platformu za učenje, tvoje je samo da im pristupiš i učiš.

• U KOLIKO SATI počinje kurs i kada mogu da se PRIJAVIM?

U koliko god hoćeš! Ti određuješ vreme kada ti je najzgodnije da učiš, sve je već na platformi za učenje, kurs je tvoj i počni da učiš. Nema predavača koji je u učionici i čeka da se grupa popuni. Tvoj je ODMAH.

Prijava za kurs ne postoji, proces je automatizovan i možeš ga samostalno i lako upisati klikom na dugme UPIŠI KURS.

• Kada moram da POČNEM da učim i DO KADA treba da ZAVRŠIM upisani kurs?

Bez vremenskog ograničenja! Ne uslovljamo te ni sa čim: počni kada želiš, završi kada god želiš. Sve je podređeno tebi i tvojim navikama. Naše je da te naučimo. Zato iskoristi akcije i upiši kurs, a uči kada ti odgovara.

• Do kada je kurs MOJ?

ZAUVEK JE TVOJ! I besplatni i plaćeni kursevi su TVOJI i možeš im pristupati NEOGRANIČENO. Kompletan sadržaj, video lekcije, skripte, domaći zadaci - SVE ti ostaje na nalogu. Bez vremenskog ograničenja.

• Da li je kurs UŽIVO preko SKAJPA?

NE! Mi smo online škola u pravom smislu te reči! Svi naši kursevi su već snimljeni i postavljeni na platformu za učenje. Ali, konsultacije su preko skajpa.

• Da li ima puno TEKSTA?

Svi naši online kursevi se sastoje isključivo od VIDEO lekcija. Ne teksta.
VIDEO lekcije prate skripte, materijal za rad, testovi, domaći zadaci, praktičan rad.

• Imam li SERTIFIKAT?

Nakon svakog završenog kursa ili paketa kurseva, gratis dobijaš pdf sertifikate na srpskom i engleskom jeziku. Oni su pogodni za slanje mejlom i štampu. Takođe, dobijaš i link ka svojim sertifikatima za deljenje na društvenim mrežama (LinkedIn, npr.). Ukoliko želiš da sertifikati u koricama stignu na tvoju adresu (u Srbiji), i to je moguće (usluga ovakvog izdavanja sertifikata je 20 evra).

• Da li moram da predam ZAVRŠNI RAD?

NE! Sertifikat je tvoj kada odgledaš sve lekcije do kraja i rešiš sve kvizove. Završni rad nije uslov za sertifikat, ali ti preporučujemo da ga uradiš zato što ćeš na lep i prijatan način utvrditi stečeno znanje.

• Kako ću DA NAUČIM?

Ako učiš, dobro ćeš da naučiš. Sami smo pravili sve: platformu za učenje, program za kurseve, kurseve, skripte, materijal, sve. I sve u cilju da ti naučiš.

Zato što znamo da kada naučiš, preporučićeš Krojačevu školu.
Nama bolja reklama nije potrebna :)