Stipendije za promene! Krojačeva škola i Connecting za Revoluciju 4.0

20. maj 2019.

Nije lako biti inovator, menjati svet i budućnost. Nije lako biti mlad i nositi se sa svim zadužbinama prethodnih generacija. Nije lako živeti u svetu novih tehnologija, veštačke inteligencije i zapanjujućih dostignuća - a u školi bubati i učiti kao što se učilo pre 350 godina.

Mi to znamo jer primenjujemo drugačiji obrazovni pristup i rezultat su učenici koji su zaista naučili, primenili to znanje, pronašli svoj put.

Da nismo sami u toj borbi dokazao nam je i Connecting program "Kad porastem biću...", namenjen srednjoškolcima koji žele da postanu izvrsni, a svet da menjaju tako što će početi od sebe.

I zato ove godine Krojačeva škola dodeljuje stipendije svim učesnicima programa - zajedno ćemo naći rešenje za bolju budućnost!

Prijave za učešće u programu "Kad porastem biću..." traju još samo o 31. maja, požuri i pokreni 4.0 revoluciju!

Moj podsetnik za promene:
Letnji kamp, šest dana vrelog leta, Mokrin House, tri meseca mentorstva, stipendija Krojačeve škole, znati da mogu sve, da je svetu potrebna promena, da je učenje lepo, zaljubiti se (još i još i još).