Struka je nagradila Krojačevu školu i beskrajno smo ponosni! DIS plaketa 2019

20. novembar 2019.

Društvo za informatiku Srbije svake godine dodeljuje plakete za izvanredne doprinose u razvoju informatike.

Krojačeva škola je ovogodišnji dobitnik DIS plakete u kategoriji Razvijen i primenjen IT proizvod i to za eLearning platformu (LMS), platformu na kojoj vi svakodnevno stičete znanje i nove veštine.

Stručni žiri je prepoznao vrednosti i značaj razvoja platforme za online učenje, celokupnu strukturu i način rada i njihovo priznanje nas čini izuzetno ponosnim.

A najlepše priznanje koje dobijamo svakoga dana ste vi, naši učenici.

Znate da je i Školjkica sa nama na ovom putu od samog početka, prati i vas tokom učenja, daje savete, a nas bodri (i grebucka). Zato je ona na pratećoj fotografiji vesti, a fotografije sa dodele možete pogledati u Galeriji.

Pročitajte ko je sve bio nominovan za DIS plaketu, ko su laureati i članovi stručnog žirija: http://dis.org.rs/sr/2019/11/plaketa-dis-2019/

Inače, Krojač je pre deset godina dobio DIS plaketu i za projekat Suveniri Srbije. Biti prisutan toliko dugo, raditi sa nesmanjenim žarom, razvijati i uticati na IT scenu je naš zadatak. I ispunjavamo ga!