Sveže je. Ne mislimo na temperaturu. Kod nas je nešto sveže.

27. novembar 2018.

Temperatura je promenljiva za ovo doba godine. Danas se smrzavamo, sutra se preznojavamo.

Šta onda može biti sveže?

Online kursevi i akcije na našem sajtu.

Ako ih nekada i promenimo, mogu biti samo bolji. Ono najvažnije ostaje:

• Zauvek su tvoji.
  • Na jeziku su koji razumeš i lako pratiš.
  • Cene su najpovoljnije.
  • Dobijaš sertifikat na srpskom i engleskom jeziku.
  • Imaš skripte, kvizove, testove, zadatke.
  • Naučiš. I znaš da znaš.

Ovo treba da zapamtiš. Trebaće ti svaki put kada želiš da upišeš online kurs na sajtu Krojačeve škole.

Evo šta smo sveže snimili:

Lokalni server - XAMPP - besplatan online krus. Ako se baviš web razvojem i potreban ti je lokalni server za rad i testiranje, upiši i nauči. Značiće ti. Veruj nam.

Affinity dizajner - trenutno na akciji za najbržih 100 upisanih. Ovaj program za softversku grafiku preporučuju web i grafički dizajneri, kao i fotografi. Lak je za korišćenje, daje odlične rezultate. Ima mnooogo prednosti u odnosu na druge programe pa se potrudi da budeš jedan od prvih 100.

Web dizajn naš voljeni. Učenici su o njemu napisali i rekli toliko lepog, da mi na sve to možemo samo da dodamo popust za ograničeni broj upisa. Požuri, granica je blizu. :)

Šta još da ti kažemo, osim da pogledaš sve kurseve na akciji koja neće trajati večno.
Ali znanje ti treba uvek.

Zato, upiši, nauči, primeni i postigni ono što želiš.

Ako imaš neodumica, pitaj. Mi smo tu, iako nas ne vidiš. :)