Trening koji pokreće - primena u praksi već u ponedeljak!

5. jun 2014.

U Trening centru Krojačeve škole održan je stručni trening Marketing nije bauk koji vodi Ana Jovanović, direktor Krojačeve škole i dugogodišnji mentor za razvoj preduzetništva.

Tokom dvodnevnog treninga u živoj diskusiji i razmeni iskustava, polaznici - vlasnici malih i srednjih preduzeća, vođeni su kroz svet marketinga: od osnova, preko živih i praktičnih primera, do akcionog plana.

Individualan pristup svakom polazniku, uz konkretne primere šta i kako raditi, kako definisati tržište, formirati cene i poslovni model, naveo je preduzetnike da već u ponedeljak primene stečeno znanje i razvijaju svoj biznis.

Trening je veoma dobro osmišljen, sažet i zabavan.

Sve je odlično objašnjeno, motivišuće, pokreće na akciju i na uspeh. Temeljno i veoma interesantno predavanje.

Iskrena preporuka svim preduzetnicma koji ulaze u svoj posao."

Milan Kovačević,

polaznik treninga

Novi trening zakazan je za 5. i 6. jul 2014. godine i ostala su još dva slobodna mesta.

Rezervišite mesto pozivom broja 011 3162 710.