"Ubedljivo najbolji online kursevi", tvrde i kažu zašto

31. maj 2018.

Znate da nam je neprijatno da hvalimo sami sebe i to prepuštamo učenicima, ali smo danas toliko ponosni da smo skromnost zaključali u server sobu. Do sutra.

Naš učenik Jovan Popović je napisao: "Škola sa ubedljivo najboljim online kursevima!", a Milica Stošić koja je upisala Frontend developer obuku je rekla: "Isto kao Udemy, samo na srpskom".

Stigli su rezultati anketa koje smo sproveli sa našim učenicima online kurseva (oni koji uče kod kuće, iz autobusa, kancelarije), uživajte, kao i mi što uživamo:

• 100% učenika smatra da su VIDEO LEKCIJE olakšale usvajanje gradiva (naši online kursevi sadrže isključivo video lekcije, prim. škole)
  • 97% učenika smatra da su odlično savladali gradivo i da naučeno mogu primeniti u radu.
  • 98% učenika smatra da su skripte, materijal, vežbe i testovi odlično osmišljeni i korisni.
  • 96% učenika smatra da je velika prednost što su online kursevi na srpskom jeziku.
  • 94% učenika smatra da su predavači iskusni i da su uspeli da im odgovore na svako pitanje.
  • 97% učenika smatra da nije bilo potrebe da iskoriste konsultacije sa predavačem jer su sve razumeli.
  • 99% učenika se odlično snalazi u korišćenju online platforme.
  • 84% učenika smatra da su cene online kurseva pristupačne.
  • 70% učenika je upisalo online kurs radi prekvalifikacije.

A mi ćemo dodati i još nekoliko podataka:

1. Više od 4000 svakodnevno aktivnih korisnika, od čega je trenutno 63% žena.
  2. Prosek za završavanje online kursa Frontend developer je 8 meseci.
  3. Branislav Brankov je trenutno prvi na TOP listi učenika sa najboljim rezultatima na testovima (182 boda).

I zato smo ponosni. Hvala vam, hvala, hvala!