Usavršavanje i korisni saveti - Marketing nije bauk i SEO trening

13. maj 2014.

U toku je upis za stručne treninge Krojačeve škole – Marketing nije bauk i SEO trening.

Kratki stručni treninzi namenjeni su svima koji žele da usavrše svoj postojeći posao ili pokrenu novi projekat uz primenu najnovijih web dizajn trendova.

Naučićete kako da čuju za vas na tržištu i zašto je to važno; gde je najbolje promovisati sajt i kako poboljšati svoje prisustvo na webu

Trening Marketing nije bauk održaće se 24. i 25. maja, dok je SEO trening zakazan za 7. i 8. jun u 10h.

Broj mesta u grupama je ograničen, prijave pristižu svakog dana, jer veliki broj ljudi želi da čuje i primeni konkretne savete osnivača Krojača i Krojačeve škole.

Za sve informacije i rezervaciju mesta možete nam se obratiti mejlom info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710.

Call

Send SMS