Veseli Veverak dobija ozbiljan sajt - klijent 41. klase je stigao

20. novembar 2017.

Došao je i taj petak kada se klijent predstavio 41.klasi. Znamo koliko je taj dan važan za njih, jer od tada počinju da primenjuju sve ono što su u školi naučili. Uvek se trudimo da odaberemo zahtevan zadatak, pa ni oni nisu bili izuzetak.

Veverak je kreativna grupa glumaca, animatora dece na proslavama i rođendanima. U svoje aktivnosti ubrajaju, pored glume i animacije, face painting i kostime. Profesionalni su, ali veseli i razigrani. Bar nam ih je tako predstavila Milica Radulović, ispred ove zanimljive grupe.

Učenici su saslušali zahteve svog prvog klijenta, istražuju materijal, rade na idejnim rešenjima. A to izgleda ovako: svako će uraditi idejno rešenje, klijent će odabrati jedno, a onda se klasa udružuje i postaje tim. Rezultat je sajt za Veverak.

Izazov je veliki, ali ohrabrujući. Daje im krila da se upuste u vode web dizajna, a granica nema. Jedva čekamo rezultat ove saradnje.