Vesti iz škole - obuke su u toku, a mi smo izašli iz učionica i aktivirali online učenje

26. april 2017.

Kada za Krojačevu školu ima mnogo poziva, pitanja, a zatim i odgovora, jasno nam je da se sve odvija po planu. Jer ako nema pitanja, znači da nema interesovanja ni radoznalosti, a bez toga se teško ostvaruju dobri planovi u IT svetu.

Zanimljivo i radno provodimo prolećne dane u školi.
Učionice su pune, a u ovom roku smo zbog velikog interesovanja napravili izuzetak i u svakoj klasi imamo po jednog učenika više.

Veoma važna vest je da smo izašli iz učionica. Online obuke su aktivne.

U toku je realizacija projekta Mama programira i dvadeset mama svakodnevno uči, zakazuje konsultacije i uspešno rešava zadatke u okviru programa naših online kurseva.

Interesovanje za online obuke koje su trenutno dostupne na sajtu je očekivano, jer znamo koliko poziva i mejlova je bilo u periodu postavljanja našeg eLearning sistema pa smo se na vreme pripremili i sve isplanirali.

Inače, dve klase budućih web dizajnera trenutno pohađaju obuke u školi. Klasa 39 sada je u petoj nedelji, a jubilarna klasa 40 završava drugu nedelju učenja. Kažu da im ide dobro. Kada negde zastanu, tu su konsultacije i pomoć predavača pa uz savete iskusnijih kolega svaki problem dobije rešenje.

U susednoj učionici su budući JavaScript programeri. Znaju da su upisali jednu od najzahtevnijih obuka za najtraženije zanimanje pa zato redovno dolaze na nastavu, pažljivo slušaju predavača i rade sve zadatke. Nema opuštanja i gledanja kroz prste.

Kao što vidite, ovo proleće ne može biti interesantnije.

Ili može, ako vas bude više?

U toku je upis za WordPress obuku koja počinje 22. maja u 17h.

Za sve informacije možete nas pozvati na 011 3162 710 ili nam pisati mejlom info@krojacevaskola.com.

Javljamo se uskoro sa novim dobrim vestima iz škole!