Video online kurs koji je namenjen SVIMA - bukvalno!

12. avgust 2019.

Objavili smo video online kurs nakon koga više ništa neće biti isto!

Namenjen je SVIMA - zaista!

Zašto je online kurs Hrana i/ili ADITIVI toliko važan?

Bez obzira na to čime se baviš i kakve planove imaš, treba da znaš šta jedeš. Zato što je to najvažnije za postizanje svakog cilja - privatnog i poslovnog.

Predavač je Marko Pavlović, doktor veterinarske medicine, koji se godinama trudi da otkrije sve što je važno da današnje potrošačko društvo zna o aditivima. Koliko su štetni, koliko korisni i čemu služe.

Ovo nije TV emisija, već video online kurs. Naučićeš kako da čitaš deklaracije na proizvodima, na koje aditive posebno da obratiš pažnju, kako da se zaštitiš i da umiriš prvobitnu paniku koju ćeš imati kada odslušaš ovaj kurs.

Znaćeš kako da zaštitiš sebe i svoju porodicu. To je najvažnije!

P.S. Ovaj kurs može biti savršen poklon! Seti se toga kada razmišljaš šta da kupiš dragim ljudima i javi se, da napravimo lepo iznenađenje:
info@krojacevaskola.com
Inbox - društvene mreže