Hrana i/ili ADITIVI

Sve o aditivima koje koristimo u prehrani, deklaracije, opasnosti i zaštita

Upiši kurs

36€ 14€

Plaćanje u jednoj rati

Koliko tačno znaš šta piše na deklaraciji? Koliko su aditivi štetni, korisni? Čemu služe i zašto je sve ovo velikim slovima?

Zato što je VAŽNO! Važno je da znaš čime se hraniš, kako to utiče na tvoj organizam, a kako na poslovanje proizvođača. U ovom VIDEO online kursu, Marko Pavlović je detaljno opisao put jedne namirnice do krajnjeg potrošača (svih nas), a u kratkim lekcijama će te naučiti na koji način da čitaš deklaracije, na koje aditive posebno da obratiš pažnju, kako da se zaštitiš i da umiriš prvobitnu paniku koju ćeš imati (imali smo je i svi mi iz Krojača prilikom pripreme ovog kursa).

Izuzetno jasan, sadržajan, informativan VIDEO online kurs za sve one koji vode računa o svom zdravlju i zdravlju svoje porodice.

13 Video lekcija 1h 1m 24s

1 Aditivi 1h 1m 24s
  • Kako sve počinje?
  • Aditivi – uvodno predavanje
  • Jedna ,,normalna’’ deklaracija pakovanja viršli
  • Hrana i/ili aditivi
  • Aditivi – kada i koji su opasni? Pogledaj video
  • Aspartam E951 i glutaminska kiselina
  • Karagenan E407 i čokoladno mleko
  • Veštačke boje, konzervansi i poremećaj pažnje i aktivnosti kod dece
  • Hemija u mesnim prerađevinama
  • Nitriti, polifosfati, pljeskavica, burger
  • Rezidue antibiotika u mesu, problem koji raste!
  • Poštovanje karence - uticaj na zdravlje kod ljudi
  • Šta dalje?
  • KVIZ - Aditivi - kviz - 8 pitanja
Clock Završni rad (Hrana i/ili ADITIVI)

Potvrdi svoje znanje za kurs Hrana i/ili ADITIVI, uvežbaj dobro i stekni rutinu! Napravili smo izazovan zadatak za ovaj kurs. Neće ti biti lako, ali se višestruko isplati.

Female icon

Ana Cvetković

Kurs koji svakome može samo da koristi, puno podataka o dodacima (otrovima) kojim današnje prehrambene industrije zatpravaju hranu.
Male icon

IOS Zesium

Kurs je lak za praćenje, predavač je lepo objasnio na koje aditive treba obratiti paznju i da treba da vodimo racuna šta kupujemo. Preporučujem ovaj kurs.
Male icon

Nenad Lukić

Odličan kurs koji se odnosi na svakoga od nas, pogovoto ljude koji se hrane namirnicama iz supermarketa. Vrhunski pripremljeno i odrađeno.
Ivana Petrović

Sažeto, informativno, sve u svemu - korisno!

AJAX online kurs -...
5 (552 učenika)

AJAX

AJAX online kurs - naučiš i upotrebiš. I nema baš neke veze sa Holandijom.

5 (552 učenika)

Marko Pavlovic