Zanimljivosti iz škole - Klijent 40. klase takođe je krojač a učenici će mu skrojiti sajt

26. jun 2017.

I 40. klasa je dočekala svoj najvažniji trenutak obuke - predstavljanje klijenta za kojeg će raditi sajt, svoju prvu referencu u web dizajnerskoj biografiji. A klijent je krojač, u pravom smislu te reči.

Expert Wear već 25 godina kroji radne uniforme i tekstilne proizvode namenjene promociji, košulje, suknje, kecelje, pantalone, prsluke. Nataša Perzić, direktorka ove firme, dala je učenicima smernice za širok asortiman proizvoda koje će oni uklopiti u svoj dizajn.

Čini se da im je sve jasno. Vreme je da pokažu šta su naučili, da predano rade na svom idejnom rešenju a nakon što ga predstave klijentu i on odabere jedno od ponuđenih 8, da zajedno kreiraju svoj prvi sajt. Tada se vidi i mnogo više od samog znanja, formiraju se pocizije u dizajn timu i rad može da počne.

Već znamo da će i ovo krojenje biti uspešno, na obostrano zadovoljstvo. A rezultate vam javljamo uskoro.