Znaš WordPress? Odlično! To klijenti traže, a i tebi je lakše!

28. oktobar 2016.

Deveta klasa WordPress developera!

Dobili su znanje, sertifikate i imaju našu podršku. Kažu da će sada rad biti lakši, a mnogi od njih već počinju prve projekte.

Obuka je trajala deset dana, a predavač Miloš bio je u potpunosti posvećen učenicima. Njegov prijateljski pristup, strpljenje i praktični primeri prijali su učenicima i u velikoj meri im olakšali neke ne baš jednostavne zadatke.

Uostalom, pozitivni komentari o obuci i predavaču potvrđuju ono što smo i sami primetili:

"Zadovoljan sam celokupnom organizcijom obuke. Sam boravak u školi doneo mi je dosta bolju sliku o tome koliko znam. Preporučio bih svima Krojačevu školu, jer stvarno može dosta da se nauči. Miloš je super predavač. Zadovoljan sam njegovim strpljenjem s obzirom na to da smo uglavnom pčetnici u WordPress-u."

Predrag Pešić