Reputacija organizacije i odgovornost

Upiši kurs

60€ 42€

Plaćanje do 2 rate

Reputacija je UGLED neke organzacije i njena vrednost. U nju se ulaže dugo, a ona može nestati za tren oka. Da li to može da se spreči?

Ovaj trening daje mogućnost svima da na kreativan način koriste znanje iz oblasti komunikacije i da dođu do pozitivnog autoriteta i do dobre lične reputacije. Lična reputacija je istovremeno i kompanijska, organizacijska. A reputacija je najskuplja jer se može uništiti za jedan minut, a gradi se decenijama.

Maja Gabrijan, sertifikovani executive coach i biznis trener, upoznaće te sa tehnikama koje se lako mogu primeniti u kompanijama tokom kriznih perioda.

Nauči, primeni i promeni!

11 Video lekcija 55m 38s

1 Reputacija organizacije i odgovornost 55m 38s
  • Uvod Pogledaj video
  • Reputacija
  • Identitet, imidž i reputacija
  • Identitet
  • Imidž
  • Lično brendiranje
  • Johari prozor
  • Stepenice
  • Primanje feedback-a
  • Situaciono rukovođenje
  • Lični razvojni put
  • KVIZ - Reputacija organizacije i ko je tu odgovoran - 17 pitanja

Female icon

Natasa Tumbas

Prezadovoljna sam kursom! Preporucila bih ga svakome, a meni kao entuzijasti pocetniku je bio bas od koristi.Nadam se da cu imati priliku da primenim znanja koja sam stekla ovde.

Maja Gabrijan

Trener i Executive Coach