Sve u životu je prodaja

Put do uspešne prodaje i izvrsnih rezultata

5 38m 42s

Upiši kurs

75€ 41€

Plaćanje u jednoj rati

TVRDNJA: Sve u životu je prodaja!

Prodajemo svoje znanje koje smo mukotrpno sticali na fakultetu ili u školi. Prodajemo veštine. Prodajemo svoje vreme – jedini neobnovljivi resurs koji imamo u životu. Prodajemo proizvod, uslugu ili ideju potencijalnom kupcu.

Onaj ko nauči da vlada prodajom, ovladao je izvrsnošću. Sve što želiš da postigneš i u dnevnim aktivnostima u osnovi ima prodaju. Čak i kada sa porodicom dogovaraš realizaciju neke svoje želje ili ideje.

Ivana Micić te uvodi u tajne uspešne prodaje, korak po korak. Nakon ovog kursa prodavaćeš više, bolje, lakše, uz širok osmeh ("i zlatan zub" se samo nametnulo) - svoj i klijentov.

5 Video lekcija 38m 42s

1 Sve u životu je prodaja 38m 42s
  • Sve je prodaja, uvod Pogledaj video
  • Uspešnost u prodaji jednaka je onome što misliš o sebi