Upravljanje organizacijom

Kako upravljati organizacijom i planirati razvoj – isprobana praksa

Upiši kurs

60€ 42€

Plaćanje do 2 rate

Konkretna znanja i veštine za srednji i top mendažment, sve one koji upravljaju timovima, kompanijama

Kako upravljati organizacijom i planirati razvoj – isprobana praksa.

Upravljanje se dešava na svim nivoima, zar ne?

Mogućnost da imate kontrolu dešava se onda kada date moć zaposlenima da budu svesni i odgovorni. Ali, kako da budu svesni svega što se oko njih dešava i kako da budu odgovorni? Neka svako od njih bude lider, neka poznaje sebe i razume gde se krije pravi protivnik.

Maja Gabrijan, sertifikovani executive coach i biznis trener, upoznaće te sa tehnikama koje se lako mogu primeniti u kompanijama i svim oblicima organizacija.

Nauči, primeni i promeni!

13 Video lekcija 1h 19m 19s

1 Upravljanje organizacijom 1h 19m 19s
  • Upravljanje organizacijom, uvod Pogledaj video
  • Lideri današnjice
  • Mentalna strana tenisa
  • Tim
  • Izgradnja naslednika
  • Ciljevi
  • Krug očekivanja i krug želja
  • Prava i pravila
  • Komunikacija
  • Promene
  • Rad od kuće
  • Vrednosti
  • Upravljanje organizacijom, odjava
  • KVIZ - Uspešno upravljanje organizacijom - 13 pitanja

Sve što ti je...

Frontend developer

Sve što ti je potrebno da postaneš odličan frontend developer! Uvek traženo zanimanje! Plaćanje do 4 mesečne rate!

Maja Gabrijan

Trener i Executive Coach