Vimeo slika
Miloš Cvejić

Predavač (WordPress)

Miloš je svojim radom i angažovanjem u poslednjih nekoliko godina pokazao šta sve čovek može kada želi i kada donosi prave poslovne odluke.

Nakon višegodišnjeg rada u komercijalnoj službi, odlučio je da promeni posao i da se pronađe u svetu weba i novih tehnologija. Upisao je Krojačevu školu web dizajna i završio je sa zapaženo dobrim rezultatima. Pošto je video koliko profesionalnih prilika može dobiti učenjem, uspešno je završio i WordPress obuku.

Onda je sve krenulo uzlaznom putanjom. Kroz praksu u Krojaču nadogradio je svoje znanje, projekti su se nizali, klijenti su bili zadovoljni i Miloš je postao jedan od traženijih WordPress developera. To ga je navelo da se oproba u prenošenju znanja i sada je uspešan online predavač WordPress-a u Krojačevoj školi.

• HTML
  • CSS
  • Bootstrap
  • SEO
  • Fireworks
  • Wordpress

kursevi

Paket kurseva za...
5 (190 učenika)

IT Super Start

Paket kurseva za najbolji ulazak u IT svet! OGRANIČEN broj upisa!

5 (190 učenika)