Aprilska Krojačnica znanja: Menadžer i zaposleni, kakav je to odnos?

12. april 2021.

Krojačnica znanja je novi serijal besplatnih webinara u organizaciji Krojačeve škole. Razgovaramo sa stručnjacima iz oblasti roditeljstva, poslovnih veština, marketinga, IT-a, psihološke ravnoteže, a nova tema za koju imamo veliki broj upita je: "Menadžer i zaposleni. Kakav je to odnos?"

Termin: 21. april od 15 časova

Prijave su otvorene do ponoći 20. aprila, prijavite se ovde.

Predavač: Na pitanja i najčešće nedoumice u vezi sa odnosom menadžera i zaposlenih odgovara Maja Gabrijan, Executive Coach

Moderatori, dobri i nežni domaćini: Ana Jovanović, direktor Krojačeve škole i
Ivana Jančić, menadžer za razvoj biznisa Krojačeve škole.

O temi: Steknite konkretna znanja, veštine i tehnike za česta pitanja koja postavljate sebi i drugima:

• Kako vi kao zaposleni upravljate razvojem svog menadžera, a kako menadžer upravlja vašim razvojem?
  • Umete li da date feedback? A da ga primite?
  • Umete li da argumentovano predstavite svoj stav?
  • Znate li kako da izađete iz konflikta ili kako da u njega ne uđete?
  • Da li umete da tražite povišicu?

Odnos koji pravimo sa osobama koje upravljaju našim razvojem je slojevit i potrebno je da da na pravi način koristimo različita znanja i veštine da bi taj odnos bio kvalitetan.

"Krojačnica znanja" odgovara na vaša pitanja i pruža konkretne alate za primenu novih znanja i veština.

Vidimo se!