Bojana - dama koja drži rekord u broju završenih online kurseva

4. april 2019.

​​​​​​Sećate se intervjua sa Dušanom, našim učenikom koji je završio sada već više od 15 online kurseva?
Pratimo njegov napredak, redovno komuniciramo i slušamo Stevie Ray Vaughan-a kad god želimo da se oraspoložimo. :)

Dušan nam je dao ideju da pitanja koja smo postavili njemu pošaljemo i drugim učenicima.

Jedna od njih je Bojana Tomašević Dražić, dama koja iza sebe do sada ima tačno 22 završena online kursa na našem sajtu.
Ovo je podatak u trenutku kada pišemo tekst.
Međutim, Bojana nam se često javlja sa obaveštenjem da će upisati još jedan kurs, tako da će broj kurseva za koji dan biti možda i 30.

Evo šta nam je rekla o online učenju i programima Krojačeve škole:

• IZ OVOG UGLA, KAKAV JE TVOJ OPŠTI UTISAK O KURSEVIMA?

Krojačeva škola je u svakom pogledu i u svakom smislu ispunila moja očekivanja i rado ću Vam se i dalje vraćati.

• ZAŠTO SI IZABRALA ONLINE UČENJE?

Odabrala sam online učenje zato što mi štedi vreme. Omogućava mi da iz svog doma svojim tempom pratim i služam vaše predavače.

• KOLIKO SATI SI DNEVNO UČILA?

Dva-do tri sata dnevno.

• KOLIKO DUGO?

Proces učenja i dalje traje.

• DA LI TE JE NEŠTO OMETALO TOKOM UČENJA?

Internet konekcija ponekad.

• DA LI JE BILO TRENUTAKA KADA TI SE NIJE UČILO I KAKO SI PREVAZILAZIO TE TRENUTKE?

Bilo je trenutaka kada mi se nije učilo, ali napravim pauzu i nakon nekog vremena nastavim opet.

• DA LI IMAŠ NEKE MALE RITUALE PRE NEGO ŠTO POČNEŠ DA UČIŠ?

Ne. Nikakve posebne rituale nisam imala.

• KOLIKO JE PLAĆANJE ŠKOLARINE BILO TEŠKO ZA POJEDINE KURSEVE?

Cene u Krojačevoj školi su pristupačne za mene iz razloga što je Krojačeva škola znala da me nagradi sa popustima kao njihovog kontinuiranog člana.

• DA LI MISLIŠ DA SVAKO MOŽE USPEŠNO DA ZAVRŠI BILO KOJI ONLINE KURS KROJAČEVE ŠKOLE?

Uz predavače Krojačeve škole i uz malo volje polaznika, mislim da svako može da završi bilo koji online kurs.