Full - stack programeri 03 -  sa novim zvanjem u nove poslovne izazove

Full - stack programeri 03 - sa novim zvanjem u nove poslovne izazove

2. februar 2018.

Ponedeljak je bio u znaku JavaScript obuke i naših učenika koji su je uspešno savladali. Nikola, Aleksandar, dva Dejana, Filip, Darko, Vladimir, Mijo i Sanja su proveli više od 15 nedelja u Krojačevoj školi, predano učili, položili testove i dobili najvažnije - znanje i sertifikate.

Uz Danila Vešovića sve je moguće, kažu naši učenici. Velika količina novih informacija i novi način razmišljanja i logike, uz dinamična predavanja ne padnu teško. Smeh i zabava su bili sastavni deo svakog časa. Tako je to sa Danilom.

Polaganje testova i dodela sertifikata su prošli glatko. Bilo je i veselo, a pomalo i tužno, jer smo navikli da se viđamo sa njima svaki dan. Rastali smo se uz obećanje da će nas često posećivati i da će sve naučeno primeniti u nekim novim poslovnim poduhvatima.

Sada nastavljamo sa radom. Priprema se Full - stack obuka online, upisujemo nove frontend developere i web dizajnere, uvećavamo e - learning platformu gotovo svakodnevno.

Tako je kod nas, kada ste škola u kojoj se nauči - nema predaha. :)