Vimeo slika

Imali smo veliku sreću kada je Danilo odabrao Krojačevu školu kao svoju drugu kuću. Iskustvo u programiranju i predavanju prenosi nesebično i sa osmehom. On je osoba koja za sve nađe rešenje i kada mu iznesemo neku nedoumicu ili bojazan, Danilovo "Bez brige, rešićemo" je izvor sveže vode, energija koja gura napred.

Rođen 1978. godine u Majdanpeku. Ljubav prema programiranju nastaje još u detinjstvu, praistorijskoj eri Commodore-a 64 i ne prolazi do danas. Studirao Višu medicinsku školu u Beogradu, ali poslednjih deset godina intenzivno prati i učestvuje u razvoju web tehnologija. Paralelno sa programiranjem posvećuje se edukaciji budućih profesionalaca u ovoj oblasti.

Aktivno učestvuje u opensource projektima za razvoj Javascripta kao programskog jezika broj jedan. Uveren u to da jedan jezik može biti istovremeno frontend i backend tehnologija, radi na spajanju c++ i javascripta u jedinstveni nodejs. Model Single Page Aplication Danilo smatra ključnim za budućnost web programiranja i fokus stavlja na rad sa Google-vim Angular platformama.

Studenti za njega kažu da je zahtevan, uporan, ali zabavan predavač.

• HTML
  • CSS
  • jQuery
  • NodeJs
  • Angular
  • Angular 2
  • Ajax
  • mySQL
  • Mongo
  • C++
  • Serveri

Danilovi kursevi

Veliki prasak - početak svega!

Veliki prasak - početak svega!

HTML, CSS, Responsive, Bootstrap, rad sa serverima - 13 sati video lekcija i...