Kako izabrati WordPress online kurs? Saveti za početnike i one sa predznanjem.

18. april 2019.

Kada smo objavili prvi online WordPress kurs, znali smo da će biti na listi najtraženijih.

Prvo, zato što se za ovaj kurs i u učionici uvek tražilo mesto više.

Drugo, zato što je znanje WordPress-a danas izuzetno traženo, kako u firmama, tako i u radu sa kljentima.

Treće i najvažnije, naši predavači nose iskustvo iz učionica. Znaju šta učenike zbunjuje, šta da naglase, kada da počnu i gde da stanu. Za kvalitetan online kurs ovo je veoma važno. Samo na taj način će polaznici steći znanje koje odmah mogu da primene.

Vratimo se sada WordPress online kursevima Krojačeve škole. Zašto su najtraženiji i kako napraviti pravi izbor?

Za one koji se još uvek informišu: tu su besplatni online WordPress kursevi.

Prvi je WordPress instalacija - saznaćete šta je WordPress i kako da počnete sa radom.

Drugi je Rad sa gotovom temom - za one koji žele sami brzo i lako da naprave web sajt, a nisu web dizajneri i nemaju predznanje.

Kada odučite da učite dalje, možete da upišete jedan od dva WordPress online kursa:

WordPress - Prekvalifikju se! Online kurs koji pruža mnogo znanja, a predznanje nije potrebno. Ovo je detaljan kurs za početnike. Za sve koji još uvek nisu savladali HTML i CSS. Naučićete kako da koristite WordPress i samostalno pravite web sajtove.

Drugi online kurs nosi naziv WordPress - od osnova do web sajta. Namenjen je onima koji imaju osnovno znanje HTML-a i CSS-a i žele da prave sajtove u WordPress-u. To mogu odmah nakon završenog kursa.

Nakon bilo kog WordPress online kursa, urađenih zadataka i završnog testa, učenik dobija sertifikat na srpskom i engleskom jeziku. Zvanično postaje WordPress developer. Ovo je izuzetno traženo zanimanje, a to potvrđuju pre svega iskustva naših učenika.

Ako imate dodatnih pitanja o WordPress-u, tu smo da odgovorimo i da vas podržimo u učenju i napredovanju.

Vaša Krojačeva škola