Krojačeva škola, škola u kojoj se nauči – podsećamo se sezone 2013/2014

11. jul 2014.

Zatvaramo četvrtu školsku sezonu, ponosni na rezultate koje postižu naši učenici i na sve komentare i utiske koje su dali o Krojačevoj školi. Njihov smo izbor, a naša je dužnost da ostanemo škola u kojoj se nauči. To je prioritet svakog člana Krojačevog tima.

U toku je radni raspust, a prisetimo se školske 2013/2014.

Pet klasa web dizajnera u ovoj sezoni uspešno je završilo obuku. Redovno nas obaveštavaju o svojim uspesima, aktivni su na Krojačevoj berzi, a njihovi portfolio sajtovi sve su bolji, pogledajte samo neke od njih:

ivanamirkov.com,
dji-na.com,
jelenacolovic.com,
shummer-design.com,
alleksandra.com,
mikaslika.com,
malawebfabrika.com.

U okviru projekta Sjaj neba weba učenici su zavšili sajtove od kojih će neki biti kandidovani za IT Awards 2014:

www.ornament.rs,
www.vendaacc.com,
www.shprint.rs.

PHP programeri nakon desetonedeljne obuke već uspešno rade. Jedan od njih postao je i član Krojačevog tima, što nam predstavlja veliko zadovoljstvo.

U okviru Trening centra Krojačeve škole održane su stručne obuke koje su polaznicima pomogle da usavrše svoje znanje i unaprede posao.

Održana je višenedeljna Specijalizovana obuka za Ministarstvo odbrane RS, stručni trening Marketing njie bauk, kao i tri obuke za WordPress developere za koje već sada vlada veliko interesovanje.

Krojač je predstavio softver Red Watch i sa Krojačevom školom učestvovao na manifestacijama: CEED Regional Conference 2014, IISP konferencija, Woman in Tech.

Priželjkujemo sezonu sličnu ovoj, jer smo zadovoljni, ali potajno se nadamo da će biti bolja, zbog novina koje pripremamo i poverenja koje nam poklanjaju naši učenici i saradnici.

Krojač i Krojačeva škola